×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 77.

NaturaFood już jesienią

Międzynarodowe Targi Łódzkie serdecznie zapraszają do udziału w I Salonie Bioróżnorodności, który odbędzie się w terminie 2-4 października 2015 r. w Łodzi.

Jest to wydarzenie organizowane z myślą o coraz szerszym gronie rolników ekologicznych oraz rolników zainteresowanych przejściem z produkcji konwencjonalnej na rolnictwo organiczne, którzy poszukują dostawców ekologicznego materiału siewnego, naturalnych i organicznych środków ochrony roślin i nawozów, specjalnych pasz dla zwierząt hodowanych w trybie ekologicznym, a także rozwiązań zwiększających efektywność i wydajność upraw. Dzięki udziałowi w wydarzeniu producenci oraz dystrybutorzy naturalnych i organicznych będą mogli zaprezentować rolnikom materiały, produkty i rozwiązania wykorzystywane w rolnictwie i hodowli ekologicznej.

naturafood1Do udziału w Salonie zapraszamy producentów i dystrybutorów :

- ekologicznego materiału siewnego,

- ekologicznych i naturalnych środków ochrony roślin i nawozów,

- pasz i dodatków do pasz,

- ciągników i maszyn rolniczych,

- akcesoriów rolniczych,

- maszyn do przetwórstwa owoców i warzyw,

- budynków inwentarskich.

Salon Bioróżnorodności odbywać się będzie w ramach Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD, które są największą imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. Rokrocznie w NATURA FOOD uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających – rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i miłośników ekożywności. Impreza obywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz branżowych stowarzyszeń skupiających ekorolników i ekoprzetwórców. Od wielu lat podczas NATURA FOOD wręczane są nagrody w Konkursie na NAJLEPSZE GOPSODARSTWO EKOLOGICZNE, którego organizatorem jest MRiRW.

Podczas tegorocznej edycji, przy współpracy z Polską Izbą Technologii i Wyrobów Naturalnych odbędzie się FORUM dedykowane tematowi bioróżnorodności, uwzględniające zagadnienia dotyczące wyzwań dla zrównoważonego rolnictwa w Polsce

W ramach podejmowanych działań związanych z promocją Salonu Bioróżnorodności współpracujemy z podmiotami i instytucjami zaangażowanymi w produkcję i przetwórstwo ekologiczne w Polsce m.in. ze Stowarzyszeniami POLSKA EKOLOGIA, EKOŁAN, EKOLUBELSZCZYZNA, a także Ośrodkami Doradztwa Rolniczego w całym kraju.

Informacja o targach:

Najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi NATURA FOOD są największą imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym. To także idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na rynku. Rokrocznie w imprezie uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających: miłośników bioproduktów, ekożywności, produktów regionalnych i tradycyjnych oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Ponad 50% odwiedzających stanowią przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności. Wśród zwiedzających to wydarzenie liczną grupę stanowią również konsumenci z Łodzi, regionu i Polski.

Kluczową korzyścią udziału w targach NATURA FOOD jest nawiązanie współpracy biznesowej z kontrahentami z branży (aspekt B2B), a także możliwość dotarcia do bardzo dużej grupy klientów ostatecznych (aspekt B2C). Dlatego podejmujemy liczne działania, aby w ramach NATURA FOOD odbywało się jak najwięcej spotkań B2B, konferencji oraz specjalistycznych szkoleń. W 2015 roku w trakcie targów odbędą się:

II Forum EKObranży - poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności
IV Akademia Biokuriera i BIObiznes Forum – cykle seminariów, szkoleń i prezentacji dla producentów produktów ekologicznych, lokalnych i tradycyjnych oraz właścicieli i pracowników sklepów.
Forum Bioróżnorodności – seminaria dla rolników dot. istoty dawnych odmian roślin uprawnych i rasy zwierząt gospodarskich.

Targom jak zawsze, będzie towarzyszył konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia. Zwycięzca otrzyma Złoty Medal NATURA FOOD 2015.

Eko-uprawy.pl © 2021