×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 77.

Zapowiedź Targów TSW 2015

tsw-150Od 1 sierpnia br. rozpoczęliśmy sprzedaż powierzchni wystawienniczej kolejnej V edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa - TSW 2015. Targi podobnie jak w latach poprzednich odbędą się na terenie warszawskiego Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w terminie 19 i 20 lutego (czwartek i piątek) 2015 roku. Na stronie internetowej targów www.tsw.targi.pl można znaleźćwszystkie informacje na temat aktualnych warunków uczestnictwa w imprezie (regulamin,
formularze zgłoszeń i cennik).

TSW 2014 zwyciscyMiło nam również poinformować o przedłużeniu umowy licencyjnej z właścicielem targów, firmą Agrosimex Sp. z o.o., na podstawie której Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. będzie organizowała targi przez najbliższe 7 edycji do roku 2021 włącznie.

W pierwszym dniu targów, 19 lutego 2015 r. w Hali IV Centrum Targowego Expo XXI, odbędzie się 58 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych na którą już teraz zapraszają organizatorzy: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, firma Bayer CropScience oraz Komitet Ochrony Roślin PAN.

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora targów, obowiązki przejął prezes O.W. Oikos Sp. z o.o. - Jacek Kłudka.

Eko-uprawy.pl © 2021