W 90 dni do EKO

Logo partner 90 DniWystartowała I edycja programu „W 90 dni do EKO” koordynowanego przez firmę Organic Farma Zdrowia. W ostatnich dniach Dolina Ekologicznej Żywności, pierwszy w kraju klaster zrzeszający różne podmioty działające na rzecz promowania i rozwoju żywności ekologicznej, dołączyła do akcji jako oficjalny Partner programu.     


Co warto wiedzieć o programie „W 90 dni do Eko”?
Idea przewodnia? Program „W 90 dni do Eko” to 90 dniowy diet coaching pokazujący Uczestnikom, jak w ciągu krótkiego czasu można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, przestawiając się na ekologiczną żywność oraz zdrowy tryb życia.

Zasady programu? Uczestnicy codziennie otrzymują, opracowane przez dietetyków i psychologów, wskazówki oraz zadania. Pozwalają one na łagodne przestawienie się na ekologiczny styl życia. Dodatkową motywację stanowi element rywalizacji wprowadzony do programu. Uczestnicy wykonując zadania, rywalizują ze sobą i gromadzą punkty. Najlepsi mogą liczyć na drobne upominki i nagrody.

Zgłoszenia do programu? Dołączyć można w każdej chwili,  rejestrując się na stronie www.90dnidoeko.pl .

Dodatkowe atrakcje dla Uczestników? Możliwość obserwowania poczynań 2 EkoBohaterek, jakie zostały wybrane przez Organizatorów! Ewa z Warszawy i Jola z Krakowa przez 90 dni otrzymują od Organizatorów ekologiczną żywność. Swoim doświadczeniami związanymi ze zmianą diety dzielą się na blogu, a uczestnicy akcji mogą wspierać EkoBohaterki przyłączając się do ich drużyn.


Partnerzy i Patroni programu? Poza Doliną Ekologicznej Żywności program jest wspierany przez:
- polskie aglomeracje (Warszawa, Łódź, Katowice, Lublin, Dąbrowa Górnicza),
- województwa (województwo lubelskie),
- gminy (Karlino, Stoszowice, Rabka-Zdrój, Mielno),
- organizacje pozarządowe (Związek Gmin i Miast Morskich, Dolina Baryczy, Slow Food Polska, Polska Akademia Smaku, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja „Wiemy Co Jemy”),
- środowisko naukowe (Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie, pro. Ewa Rembiałowska, dr Aneta Załęcka, dr Renata Kazimierczak).  

DEWięcej informacji o programie „W 90 dni do EKO” na stronie http://www.90dnidoeko.pl/ lub u obsługi PR - Katarzyna Szewczyk,  Agencja INNYMI SŁOWY, +48 602 326 102, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji o Dolinie Ekologicznej Żywności - http://www.dolinaeko.pl/ lub w Biurze Prasowym, +501 425 828, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eko-uprawy.pl © 2024