Bądźmy EKO na co dzień

jajamiodW dniach 3 - 5 października 2014r. w ramach targów NATURA FOOD odbędą się III Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. Impreza jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające środowisko.

Swoją ofertę zaprezentują producenci naturalnych i ekologicznych kosmetyków, olejków aromatycznych i akcesoriów do pielęgnacji ciała. Wśród wystawców znajdą się również producenci i dystrybutorzy ekologicznych środków czystości, tekstyliów, odzieży, biżuterii i suplementów diety. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferta targów beECO została rozszerzona o producentów opakowań i skrzyń, a także o sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

cydr-perryTargi beECO skierowane są do właścicieli sklepów ekologicznych, salonów kosmetycznych i SPA, które przeprowadzają zabiegi, wykorzystując naturalne produkty, producentów wyrobów ekologicznych, dbających środowisko naturalne. Targi Ekologicznego Stylu Życia to również propozycja dla indywidualnych odbiorców, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat recyclingu, upcyclingu, ekologicznych środków czystości i kosmetyków.

Targi beECO to również bogaty program imprez towarzyszących: Akademia Biokuriera z panelem pt. „Niech o Tobie usłyszą, czyli skuteczna komunikacja eko firmy" oraz BIObiznes Forum - cykl spotkań dla właścicieli i pracowników sklepów z ekoproduktami.

Po rocznej przerwie na targach gościć będzie Reni Jusis. „Zakręcona" wielbicielka stylu eko, ceniona wokalistka i propagatorka macierzyństwa w zgodzie z naturą, która poprowadzi warsztaty pn. „Ekologicznie = ekonomicznie, czyli 10 pomysłów na oszczędne i naturalne rozwiązania na co dzień".

„EkoMama" zaprezentuje ekologiczne środki czystości oraz limitowaną serię chust i nosidełek dla dzieci. Ideą powstania ekologicznej linii produktów jest propagowanie ekologicznego stylu życia oraz tworzenie nowoczesnego designu, zakorzenionego w polskiej tradycji. Znakiem rozpoznawczym linii jest ludowy motyw "Lelui" nawiązujący do kurpiowskich wycinanek.

Impreza odbędzie się w Hali Expo - Łódź przy al. Politechniki 4.

Bilety
Dzieci do lat 10 bezpłatnie - 0.00 PLN
Bilet normalny jednorazowy (beECO & Natura Food) - 15.00 PLN
Bilet ulgowy jednorazowy (beECO & Natura Food) - 10.00 PLN
Bilet normalny trzydniowy (beECO & Natura Food) - 30.00 PLN
Bilet normalny jednorazowy online (beECO & Natura Food) - 11.00 PLN
Bilet normalny trzydniowy online (beECO & Natura Food) - 22.00 PLN

Godziny zwiedzania
3 października - 10:00 - 18:00
4 października - 10:00 - 18:00
5 października - 10:00 - 16:00

Zachęcamy do zakupu biletów w systemie on-line

Więcej informacji znajduje się na stronie www.NATURAFOOD.pl oraz www.beeco.com.pl

Eko-uprawy.pl © 2024