Organic Marketing Forum 2014

 ofm1Warszawskie Targi Organic Marketing Forum odbywały się w centrum wystawienniczym przy ul. Marsa 56 w dniach 1 i 2 czerwca 2014 roku. Zorganizowała je niemiecka firma EcoConnect. Po raz 9. wystawcy i odwiedzający spotkali się z przedstawicielami polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów organicznych produktów żywnościowych, surowców naturalnych, a także produktów innych niż spożywcze, jak np. tekstylia, kosmetyki, suplementy diety, itp. 

Wystawie towarzyszyły panele dyskusyjne, sesje networkingowe i wykłady, np. na temat sprzedaży produktów organicznych, promocji marki, strategii biznesowych i marketingowych, penetracji rynków europejskich, azjatyckich, nasiennictwa ekologicznego, perspektyw, nowych regulacji dotyczących rolnictwa ekologicznego.
ofm2 
Celem Targów jest ułatwienie startu i działania firmom operującym w branży ekologicznej. Wypowiadali się praktycy prowadzący własny biznes, przedstawiciele mediów, znawcy marketingu. Dzięki ich prelekcjom sukces w produkcji i dystrybucji produktów eko staje się bardziej prawdopodobny. Bardzo ważne było praktyczne przedstawienie zagadnień i bezpośredni kontakt z prowadzącym wykłady, kontrahentami i sympatykami bioproduktów.
 

 

ofm3ofm4ofm5ofm6

Eko-uprawy.pl © 2024