8. Organic Marketing Forum z innowacyjnym konceptem networkingowym

Eko-Uprawy-00028. Organic Marketing Forum - Europejska fachowa wystawa produktów organicznych oraz networkingowa konferencja”z innowacyjnym konceptem i z nowymi możliwościami dla branży produktów organicznych - współpraca z BioFach - zapisy rozpoczęte!
 
W dniach od 17. do 19. czerwca 2013 po raz ósmy otworzy swoje podwoje Organic Marketing Forum w Warszawie. Największe spotkanie branży produktów organicznych w Środkowej i Wschodniej Europie ponownie przyciągnie eko- przedsiębiorstwa i specjalistów z ponad 30. krajów europejskich.
 
Przyszłoroczne OMF to nie tylko konferencja z towarzysząca jej wystawą, ale także sesje networkingowe służące nawiązaniu indywidualnych kontaktów biznesowych.
Forum Marketingu Organicznego, które wpisało się już na stałe do europejskiego kalendarza rynku ekologicznego obfitować będzie w 2013 roku w liczne innowacje. Program spotkania wzbogacony zostanie oryginalną ofertą sesji jak np. tematyczne stoły networkingowe, sesje speed networkingu, czy też praktyczne warsztaty przygotowane specjalnie dla polskich przedsiębiorców.
 
Tradycyjna wystawa ekologicznych produktów spożywczych i non-food, wzbogacona zostanie innowacyjnym programem obejmującym m.in. konsultacje z ekspertami, błyskawiczne przemówienia jak i prezentacje wystawców w ramach konkursu „Best of Organic”. Nowością jest także okazja do bezpośredniego zakupu produktów międzynarodowych wystawców jak i możliwość uczestnictwa w wystawie dla gości prywatnych (w tym dla konsumentów i eko-sympatykow). Dla tej właśnie grupy organizator przygotował także specjalną sesję informacyjna: „o produktach organicznych”.
 
Zgodnie z hasłem przewodnim przyszłorocznej konferencji: „W biznesie liczą się kontakty”, tematami wykładów oraz praktycznych warsztatów będzie kwestia strategii i technik służących nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów i współpracy w branży produktów organicznych.
Niewątpliwą atrakcja przyszłorocznego wydarzenia będą także całodzienne wycieczki do przedsiębiorstw ekologicznych na terenie oraz w okolicach Warszawy.
 
Organic Marketing Forum to odpowiedź na zwiększającą się potrzebę oraz możliwości współpracy w branży produktów organicznych w Europie: „Coraz większa część europejskiego eko-rynku leży na Wschodzie. Organic Marketing Forum 2013 roku daje możliwości nawiązania indywidualnych kontaktów oraz samoprezentacji profesjonalistom branży ze Wschodu i Zachodu. Niezmiernie cieszy mnie współpraca z BioFach Nurnberg oraz polskimi Partnerami: Stowarzyszeniem Polska Ekologia, Stowarzyszeniem Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi „Ekoland”, Polskim Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Organic Retailers Association (ORA)“ - komentuje Bernhard Jansen, główny organizator i dyrektor EkoConnect Międzynarodowego Centrum Rolnictwa Ekologicznego Środkowej i Wschodniej Europy. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU Group.
 
Konferencja odbywać się będzie w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Indywidualne dyskusje w międzynarodowym gronie możliwe będą dzięki wsparciu tłumaczy.
 
Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie: www.organic-marketing-forum.org
Termin rejestracji w ramach oferty rabatowej upływa 28.02.2013.
Eko-uprawy.pl © 2024