×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 77.

Ekologia dla całej rodziny – Targi Kielce zapraszają wszystkich, którzy lubią „grać w zielone" przez cały rok!

ecofamilyOd 15 do 16 listopada 2014 targową halę wypełni bogata oferta kierowana w stronę wszystkich tych, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową. Targi EcoFamily to miejsce, w którym już od czterech lat wystawcy prezentują ekologiczne produkty - żywność, kosmetyki i odzież. To także miejsce ważnych dla branży rozmów i dyskusji - Ekogwarancja zaprasza na kolejną edycję Spotkania Rolników, na którym uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się wiele na temat przetwórstwa w gospodarstwie ekologicznym oraz możliwości zbytu ekologicznych płodów rolnych.

Stowarzyszenie Polska Ekologia wraz z jednostką certyfikującą Ekogwarancja PTRE – oficjalnym partnerem targów EcoFamily - przygotują pokazy gotowania i degustacje wykorzystaniem produktów ekologicznych. Odbędzie się także kolejna edycja konkursu na najlepszy sklep z żywnością ekologiczną.

Organizatorzy zapewniają wszystkim zainteresowanym dostęp do meeting point- ustronnego miejsca, gdzie będzie można prowadzić rozmowy biznesowe oraz scenę na hali, gdzie chętne firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty.

ecko1 Moc atrakcji dla całych rodzin!

Nie masz pomysłu na to jak spędzić listopadowy weekend? – przyjdź na targi EcoFamily!

Dla naszych gości przygotowaliśmy konkurs lepienia pierogów, warsztaty z tłoczenia soków, warsztaty wikliniarskie, ceramiczne oraz z powroźnictwa czyli wytwarzania sznurów i powrozów. Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny!

Ponadto na targach będą mieć miejsce liczne degustacje a na wszystkich czeka możliwość zakupienia szerokiej gamy produktów regionalnych i ekologicznych w atrakcyjnych cenach.

Na najmłodszych gości czekać będzie wielki dmuchaniec, który przywiezie bawialnia Raj Urwisa.

Targi EcoFamily objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Eko-uprawy.pl © 2021